رادان صنعت آریا نماینده انحصاری برترین برندهای صنایع تهویه جهان در جهان با سال ها سابقه درخشان در طراحی و اجرای پروژه های تصفیه هوا در ایران است.

تهران، خیابان سهروردی، خیابان هویزه شرقی، پلاک 15، طبقه 6، واحد 12

تلفن: 88100852 – ۰۲۱

فکس: 88100852 – ۰۲۱

پست الکترونیک: info@radansanaat.com

تصفیه هوا

صفحه اصلی/تصفیه هوا
تصفیه هوا ۱۳۹۷/۷/۲۳ ۱۶:۳۲:۲۹
کمفیل (Camfil) شرکتی بین المللی است که دفتر مرکزی آن در شهر استکهلم سوئد واقع شده و بیشتر از نیم قرن است که در زمینه ساخت انواع فیلتر و تجهیزات تخصصی فیلتراسیون هوا فعالیت دارد. این شرکت با داشتن ۲۵ کارخانه در بسیاری از کشورهای دنیا از جمله سوئد، آمریکا، آلمان، فرانسه، سوئیس، مالزی، تایوان، استرالیا و… پرچمدار تولید فیلترهای هوا در دنیا محسوب می شود. ساخت انواع فیلترهای بیمارستانی، داروسازی، صنعتی و پتروشیمی از جمله فعالیت­ های این شرکت می­ باشد.
شرکت مهندسی رادان صنعت آریا” از ۱۲ سال پیش تاکنون، نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش تمامی محصولات کمفیل در ایران بوده است.

 

با توجه به اهمیت تنفس هوای سالم، پاک و عاری از آلودگی خصوصا در محیط های بسته، این شرکت افتخار دارد تا محصولات جدید تصفیه هوای شرکت کمفیل را به شما معرفی نماید.

دستگاه تصفیه هوای کمفیل مدل City m

دستگاه تصفیه هوای کمفیل مدل city m ساخت کشور سوئد است که با طراحی بسیار زیبا و فیلتر های مخصوص هپا و مولکولار (شیمیایی)، مناسب برای استفاده در همه مکان ها از جمله بیمارستان ها و داروسازی ها، منازل، شرکت ها، مطب ها، مهدکودک، هتل ها، رستوران ها و سایر محیط های عمومی می باشد.
تصفیه هوا باید به نحوی باشد که ذرات اضافی از محیط حذف شوند نه اینکه محصولات جانبی و اضافی مانند یون و اوزون و… به محیط اضافه شود. از آنجا که کمفیل تولید کننده بهترین فیلتر ها در سطح جهان می باشد، در این مدل دستگاه تصفیه، از برترین تکنولوژی فیلتراسیون استفاده کرده است. به طوری که با روش های مکانیکی با استفاده از الیاف طبیعی که در فیلترهای کمفیل وجود دارد، تمام ذرات معلق و سمی و انواع آلاینده ها و ذرات بیماری زای موجود در هوا در الیاف این فیلترها به دام افتاده و از محیط حذف می شوند.
این دستگاه دارای دو مرحله فیلتراسیون می باشد:
۱. فیلتر هپا با راندمان H13 جهت گرفتن کوچکترین ذرات از جمله باکتری و ویروس ها با سایز ۰.۳ میکرون، گرده گیاهان و سایر ذرات معلق در هوا.
۲. فیلتر مولکولار برای گرفتن انواع بوها، نظیر بوی مواد شیمیایی حاصل از شوینده ها، عطرها، حشره کش ها و همچنین جهت تصفیه گازهای شیمیایی مانند SO2 و دود سیگار و …

دستگاه تصفیه هوای کمفیل مدل City sense

این دستگاه ساخت کشور سوئد است که با طراحی بسیار زیبا و فیلتر های مخصوص شامل پیش فیلتر، اپا و مولکولار (شیمیایی)، مناسب برای استفاده در همه مکان ها از جمله بیمارستان ها و داروسازی ها، منازل، شرکت ها، مطب ها، مهدکودک، هتل ها، رستوران ها و سایر محیط های عمومی می باشد.
این دستگاه دارای صفحه کنترلی بسیار زیبا و کارا با قابلیت تنظیم میزان حجم هوای خروجی است. تایمر دستگاه نیز قابلیت تنظیم در حالت های Sleep و یا Auto را دارد و همچنین دارای شاخص کنترل هوا و زمان بندی تعویض فیلتر نیز می باشد.
این دستگاه دارای سه مرحله فیلتراسیون می باشد:
۱. پیش فیلتر به گونه ای طراحی شده که با عبور هوا، ذرات بزرگ معلق در هوا مانند مو و پرز را می گیرد.
۲. فیلتر E11 به گونه ای طراحی شده که ذرات ریزتر که با چشم غیرمسلح دیده نمی شوند را می گیرد.
۳. فیلتر مولکولار که جاذب آلاینده ها بوده و بوهایی نظیر بوی مواد شیمیایی حاصل از انواع شوینده ها، لوازم آرایشی و گازهای شیمیایی مثل SO2 و دود سیگار و… را تصفیه می کند.

دستگاه تصفیه هوای کمفیل مدل Consealed CC300

امروزه با توجه به انواع آلاینده هایی که در سطح هوا معلق هستند، استفاده از دستگاه های تصفیه هوا به یک ضرورت تبدیل شده است. بسیاری از مراکز عمومی مانند ورزشگاه ها، سالن های جلسات و… با نصب دستگاه های تصفیه هوا، محیط شاداب تری را مهیا می کنند. دستگاه تصفیه هوای Consealed CC300 برای استفاده مراکزی در حدود ۱۰۰ متر مربع طراحی شده است تا با کمترین هزینه، بیشترین بازدهی را تجربه کنند.

 

دستگاه تصفیه هوای کمفیل مدل CC300 Concealed با طراحی بسیار زیبا و با قابلیت نصب بر روی دیوار و سقف مناسب برای اتاق ها و فضاهایی به مساحت ۱۰۰ متر مربع از جمله شرکت ها و باشگاه های ورزشی و مهدکودک ها، رستوران ها و… می باشد.
این دستگاه در ۳ مدل عرضه می شود که هرکدام فیلتراسیون مخصوص خود را دارند.

مدل بیسیک

فیلترها: فیلتر اپا با راندمان E11 و فیلتر کیسه ای با راندمان F7
ابعاد: ۱۰۵۲x316x364
وزن: ۲۱.۴
فن و هوادهی: ۳۱۶ متر مکعب بر ساعت (cmh)
فضای تحت پوشش: ۱۰۰ متر مربع
جنس بدنه: گالوانیزه
ولتاژ یا برق: ۲۲۰ ولت
محل نصب: سقف یا دیوار

مدل استاندارد

فیلترها: فیلتر هپا با راندمان H13 و فیلتر کیسه ای با راندمان F7
ابعاد: ۱۰۶۰X310X360 میلیمتر
وزن: ۲۵ کیلو گرم
فن و هوادهی: ۳۱۶ متر مکعب بر ساعت (cmh)
فضای تحت پوشش: بیش از ۱۰۰ متر مربع
جنس بدنه: گالوانیزه سفید
مصرف برق: ۲۸ وات
ولتاژ یا برق: ۲۲۰ ولت
محل نصب: سقف یا دیوار

مدل مولکولار (شیمیایی)

فیلترها: پیش فیلتر با راندمان G4 و فیلتر هپا با راندمان H13 و فیلتر مولکولار (Camcarb)
ابعاد: ۱۰۶۰X310X360 میلیمتر
وزن: ۳۱.۵ کیلو گرم
فن و هوادهی: ۳۱۶ متر مکعب بر ساعت (cmh)
فضای تحت پوشش: بیش از ۱۰۰ متر مربع
جنس بدنه: گالوانیزه سفید
مصرف برق: ۲۸ وات
ولتاژ یا برق: ۲۲۰ ولت
محل نصب: سقف یا دیوار