رادان صنعت آریا نماینده انحصاری برترین برندهای صنایع تهویه جهان در جهان با سال ها سابقه درخشان در طراحی و اجرای پروژه های تصفیه هوا در ایران است.

تهران، خیابان سهروردی، خیابان هویزه شرقی، پلاک 15، طبقه 6، واحد 12

تلفن: 88100852 – ۰۲۱

فکس: 88100852 – ۰۲۱

پست الکترونیک: info@radansanaat.com

درباره ما

صفحه اصلی/درباره ما
درباره ما ۱۳۹۷/۵/۳۰ ۱۶:۰۴:۵۵

شرکت رادان صنعت آریا به پشتوانه بیش از یک دهه فعالیت مستمر در زمینه تهویه مطبوع و عرضه برندهای معتبر اروپایی، توانسته است گامی بزرگ و ثمر بخش در جهت ارتقای این صنعت بردارد.
این شرکت با داشتن نمایندگی های انحصاری شرکت یوروکلیما که بیش از نیم قرن در زمینه تولید انواع هوارسان و فن کویل فعالیت دارد و همچنین شرکت کمفیل با بیش از نیم قرن سابقه در زمینه فیلتراسیون هوا و همچنین بهره گیری از کارشناسان متخصص، ارائه دهنده بهترین راه حل های مهندسی برای کلیه پروژه های تهویه مطبوع می باشد.
این شرکت همچنین مفتخر است که با ارائه پکیج کامل اتاق عمل – شامل دیوارهای ماژولار، سقف کاذب، کنترل پنل، درب هرمتیک، کفپوش، هوارسان هایژنیک و غیره – نقشی موثر در راستای کنترل عفونت در اتاق های عمل ایفا کند.
واحد خدمات پس از فروش این شرکت نیز آماده ارائه خدمات نصب و راه اندازی، پشتیبانی و تامین قطعات برای محصولات خود می باشد.

کمپانی Euroclima با داشتن بیش از نیم قرن سابقه در زمینه تولید انواع هوارسان، بخصوص هوارسان های هایژنیک براساس استانداردهای برتر جهانی و همچنین فن کویل و متعلقات وابسته به آن و با دارا بودن کارخانجات متعددی در کشورهای اتریش، ایتالیا، هند و دبی، امکان پاسخگویی نیاز سیستم های تهویه مطبوع را بطور کامل فراهم نموده است.
محصولات این شرکت دارای گواهینامه های متعددی از جمله HY در زمینه هایژنیک، TUV ،ATEX ،ISO 18001 ،ISO 14001 ،ISO 9001 ،Eurovent، ERP می باشد.

شرکت Camfil سوئد با بیش از ۵۰ سال سابقه در زمینه تولید فیلترهای تصفیه هوا و دستگاه های تهویه هوا، یکی از برندهای معتبر جهانی محسوب می شود.
بسته فیلترهای کمفیل، ۱۴ بار سنگین تر از نمونه رقباست و این نشان می دهد که کمفیل ظرفیت بسیار بالاتری برای فیلتراسیون ذرات و آلاینده ها ارائه می دهد و سلامتی شما را تضمین خواهد کرد.
بسته فیلترهای کمفیل، ۱۴ بار سنگین تر از نمونه رقباست و این نشان می دهد که کمفیل ظرفیت بسیار بالاتری برای فیلتراسیون ذرات و آلاینده ها ارائه می دهد و سلامتی شما را تضمین خواهد.